netmoda.com blogger party - Social Fashion Night

By Seda Maç - 11/22/2012


Dediler ben de Evet dedim =) 

Bu evenlere hep katılmak istiyor ama ya bana çok uzak olduğu için ya da işim dolayısiyle katılamıyordum. Busefer üşenenin çocuğu olmuyorsa  üşenen blogger 'ın da takipcisi olmaz dedim ve gittim :)) 

  Netmoda.com hem bloğunu takip edip yeni trendleri kaçırmayacağınız hem de ne giysem ? sorusunun cevabını hemen bulabileceğiniz, kendi kombinlerinizi oluşturup paylaşabileceğiniz, paylaşılan kombinlerden fikir alabileceğiniz bir site ...


netmoda 'nın blogger partisinde Ne giydiğime gelince...


Gömlek Topshop, Pantolon Zara, Blazer Zara, Clutch Zara, ayakkabı  pelininayakkabıları.com
Çok sevdiğim blogger arkadaşlarım Didem ve Senem de oradaydı. Daha önce görüşmüştük ama çok özlemiştim. Karşılaşmak süper oldu sizi veriyorum kızlar :) 
Rebel olarak bildiğiniz senem in bloğu için tıktık 
Didem in bloğu da burada tıktık 


Event e katılma fikrime iyiki dediğim birşey daha vardı. Çok çok sevdiğim Duyguyla da  Dada da karşılaştım. Zaten hep buluşmak isteyip , birtürlü buluşamadığımız Duyguyu seveceğimden çok emindim öyle de oldu ...Duygu 'nun Didem 'in ve Senem 'in kombin detaylarını bilmiyorum merak ettiğiniz birşey varsa onlara sorun ;) 
Herşey bir yana blogger temsilcisi sevgili Mislina dan , genel müdürüne , fotoğrafçısına orada kim varsa  çok sıcakkanlı çok ilgiliydi. Çok çok teşekkür ederim. Önce Beni yalnız bırakmayıp gelen sevgili Mehmet 'e ve o gece orada olan herkese ...
Son olarak hadi herkes netmoda.com a üye olmaya , kombin hazırlayıp ,paylaşılanlardan fikir almaya 

  • Share:

You Might Also Like

6 yorum