Günün Kombini: Bıyıklı Bluz + Deri Tayt + İsabel Marant Sneakers

By Seda Maç - 12/26/2012Neyseki sonunda iyileştim. iyi dilekleriniz , meraklı mailleriniz için çok çok çoook teşekkür ederim. 
Bu günün kombin önerisi için günün görünüşü böyleydi umarım beğenirsiniz. Bloğuma post giremesemde instagramda mutlaka birşeyler paylaşıorum. İsterseniz sonraki postların öngörünüşü olarak instagramdan takip edebilirsiniz ;) 


Günün görünüşüne gelince...,Mont Stradivarius, Bıyıklı bluz Zara, deri tayt T-Box, Fötr şapka Six, Çanta Furla Candy Bag, Yüzük ya Topshop ya Accessories olması gerek unuttum :)
Ayakkabılarım ise Tüm Beymenleri arayıp arayıp baydığım, bulabildiğim nekadar internet sitesi varsa bakıp , tükendi yazısıyla karşılaşıp birtürlü ya rengini ya numarasını bulamadığım ama eninde sonunda taaa Newyorklardan gelip benim olan İsabel Marant :) 
Teşekkür ederim Gökhan bitanesin ( yazacağımı söylemiştim :)) 


Gri ojelerim ve bıyıklı tırnak sticker ım ise Claire'sSon olarak kolyem ise  Bee Goddess :) Çok teşekkür ederim Yöntem pr. Love Brand 'in Tanit (Ana Tanrıça) sembollü bu kolyesini beğendiyseniz diğer takı tasarım kreasyonları için tıktık beegoddess.com

  • Share:

You Might Also Like

14 yorum