Bloga reklam vermek için rococosh@hotmail.com

Teşekkürler Loreal ! : Loreal Mythic Oil


 Loreal Profesional Paris in Mythic Oil ürünlerini kullanmam için gönderdiklerinde , eyvah dedim. Çünkü Brezilya fönümü yeni yaptırmıştım ve kuaförden aldığım brezilya fönü şampuanından başka şampuan kullanmam yasaktı.
Gelin görün ki Brezilya fönünden övülecek kadar memnun kalmama rağmen , şampuanından bir okadar memnuniyetsizdim. Güzelim gür , sağlıklı saçlarım cılız , cansız görünmeye başladı ve inanamayacağım kadar döküldü :(

Güzel kokusuna daha fazla dayanamadığım Loreal Mythic Oil şampuanı ve saç bakım maskesi de,  işte tam,  eeeh yeter brezilya fönü falan istemiyorum varsın dalgalı olsun, yeterki dökülmesin . Değiştiriyorum şampuanımı dediğim an devreye girdiler. Harika kokusunun yanında saçlarımın daha yıkarken yumuşadığını ve parladığını farkettim.

Bir süre kullanmadan post yapmak istemedim . Yarısına kadar kullandım .Kesinlikle saçlarımın dökülmesi durdu. Parlaklığı geri geldi. Yumuşacık oldu. Aşırı kalıcı kokusundan bahsetmeye gerek bile duymuyorum , özellikle maskenin daha kapağını açar açmaz kokusunu içine çektiğinizde hayran kalıcaksınız.

Çok teşekkür ederim Loreal  Türkiye nasıl düzelicekler diye düşünüyordum. Saçlarımın hayatını kurtardınız.


Artık banyomun baş köşesindeler...

3 yorum:

Melislicious dedi ki...

çok merak ediyorum bu ürünü saçlarım da nemsiz, denemek lazım:)))

burcu bucu dedi ki...

denemek lazım hemen.canım aslında şöle bir saç makyaj postu yapsan tekrardan süper olur:)bende brezilya fönü düşünüyorum saçlarım sarıdan dolayı malum yanık düzleştirmekten bıktım yaptırınca düzleştiriciyi atarım bir kenara diye umuyorum:)

ÖZLEM ÖZKAYA dedi ki...

Cicim geçmiş olsun öncelikle ama toparlanmasına çok sevindim bende yaptırmak istiyordum çok mu döküyor birde sürekli kuaförün başını ağrıttığım için bu konuda bana Brezilya fönünün şampuanının saçları sertleştirdiğinden bahsetmişti bc yada sülfatsız şampuanının da aynı görevi gördüğünü söylemişti onu paylaşmak istedim tatlım