Blogger Bazaar A Davetlisiniz !

By Seda Maç - 6/01/2013
BLOGGER BAZAAR YOLA DEVAM EDİYOR
2. Düzenlenen blogger bazaar da bu kez ben de varım.
Yeni sezonu gardıroplarını yenileyerek karşılayan blog yazarları, Selin Çetinkaya, Gözde Usta ve İlknur Şener ev sahipliğinde Blogger Bazaar Vol.2 için KafePi-Curcuna'da buluşuyor...


İlki 5 Mayıs Pazar Günü pek çok marka desteğiyle gerçekleşen Blogger Bazaar, yeni blog yazarları ve destekçiler ile genç alışveriş sitesi Mizu.com ana sponsorluğunda yine Taksim Curcuna'da sizi bekliyor.
Blog içerikleri, takipçi kitleleri ve stilleriyle birbirinden farklılaşan 13 blogger'ı buluşturan alışveriş etkinliği misafirlerine; Bayan Mor, His Wardrobe, Love Without A Cause, Lunapark Queen, Maritsa, Oh Happy Studio, Onurollstyle, Oyita, Rebel Takipte, Rococosh, Rookie Icon, Ümit Temurçin ve Tuğçe Dadandı bloglarının yazarlarıyla tanışma fırsatı tanıyor.
Stilinden ilham aldığınız isimlerin dolaplarından alışveriş yaparken size; birincisini takip edenlerin bayıldığı Miss Cookiess'in lezzetli cupcake'leri ve Curcuna'nın fotoğraf çekmeye doyamayacağınız enerjik atmosferi eşlik edecek.
Bir yandan makyaj artisti Tevfik Bozdağ'dan doğru makyaj yapmanın tekniklerini öğrenirken, diğer yandan Bioderma'nın cildinizi yenileyecek ürünlerini deneyimleyebilecek, Miss Poem'den indirim kuponları kazanabilecek ve blog doğumlu genç dergi Postkolik ekibiyle tanışabileceksiniz.
Standlardan alışveriş yapan misafirlerin kendilerini Lush'ın taze, el yapımı kozmetik ürünlerle şımartabileceği Blogger Bazaar Vol.2'de, yaklaşan babalar günü için Kiğılı'dan hediye çekleri de kazanabileceksiniz.
İstanbul dışındaki Blogger Bazaar takipçilerini unutmayan genç ekip, etkinlik öncesinde twitter üzerinden yapacağı yarışmalar aracılığıyla MAC'ten makyaj eğitimleri hediye ediyor olacak.
Mizu.com'un sürprizlerini yakalamak ve alışverişin tadına doyasıya varmak için tek yapmanız gereken 9 Haziran Pazar günü 10:00-19:00 saatleri arasında Taksim KafePi-Curcuna'ya uğramak!

HEPİNİZİ BEKLİYORUZZZ
Standımda çok sevdiğim tasarımcı arkadaşlarımın tasarımları, gülce dereli bileklikler, babet ipoşlar da sizleri bekliyor olacak. Üstelik sizleri yakından görmek , sohbet etmek, kucaklaşmak için sabırsızlanıyorum :))
Hesaplarımız:
https://www.facebook.com/BloggerBazaar
https://twitter.com/BloggerBazaar
İnstagram : @bloggerbazaar
Etiketimiz: #BloggerBazaar

  • Share:

You Might Also Like

1 yorum