Bloga reklam vermek için rococosh@hotmail.com

Sammydress

DB BERDAN : Tüketiyorum Öyleyse Varım...

MBFWi kapsamında yapılan defilelerden en sevdiklerim arasına girmeyi hep başaran Deniz Berdan 'ın Tüket Ya da boya, Zengin ol ya da pazarlık yap sloganı ile yola çıkıp, Tüketiyorum öyleyse varım dediği koleksiyonunda tüketim hastalığına dikkat çekti...


Deniz Berdan tarafından tasarlanan ve çizilen desenler, skate punk esintili desenler alışveriş torbaları ve sticker detayları ile zenginleştirilmişti. renk patlamalarının yoğun görüldüğü parçalar degrade geçişlerle sakinleştirilmişti...

Slogan içeren lastik detaylar ve dar kalıpların zıtlığında Oversize kalıparın ön plana çıktığı Deniz Berdan 'ın ilkbahar-yaz 2015 koleksiyonu tüm tasarım öğelerini barındırıyordu.
Makyajlar MAc sponsorluğunda Kum Agency Hakan Kültür tarafından gerçekleştirilirken saç tasarımları Aveda sponsorluğunda Hoppala Production tarafından yapılmıştı. Defilenin Karografisi ise Uğurkan Akdeniz' e aitti.
Defilede Vans 'ın asi ruhu Deniz Berdan 'ın sıradışı illüstrasyonlarıyla bütünleşmişti.Off The Wall sloganıyla enerjik karakterini ön plana çıkaran ikonik Vans tasarımları defile de dikkati çekti.

Hiç yorum yok:

trensgal.com

rosegal.com

oasap.com