4D SLİMMİNG NEDİR ?

By Seda Maç - 5/11/2015YAZ yaklaşırken herkesin derdi sanırım bikinilerin içinde kusursuz görünebilmek...

ESSi,  İtalya da geliştirilen ve kısa sürede inanılmaz sonuçlar sağlayan ''4D SLİMMİNG PROGRAMI'' nıTürkiye’ye getirmiş.
Anlayacağınız gibi  bir incelme programı. programın temelinde Coax Platform cihazı bulunmakta. Italyan Biotec firması tarafından üretilen bu cihaz gerçekten mucizev gibi . Coax platform cihazının dışında metabolizma hızlandırma için kullanılan Lenf Sistemleri ve kas yoğunluğunu ve kalori yakımını arttırmak için kullanılan eğitmenli Sonix Plate cihazı kullanılıyor.Özellikle Coax platform cihazını sizlere açmak istiyorum çünkü gerçekten mücizevi bir cihaz.  Coax platform cihazında 3 adet teknoloji bulunuyor. 

Bunlardan ilki  'Soğuk Lipoliz'. Nasıl çalışıyor bu soğuk lipoliz derseniz Bu uygulamada yoğun yağ dokusu bulunan kalça, basen ve özellikle göbek bölgesi tercih ediliyor. Bu bölgeye yerleştirilen Cryolipolysis başlığı -5 derecede 30-45 dakika bu bölgede tutularak yağ hücrelerinin dondurulmasını sağlıyor. Donan hücreler vücüt sıcaklığına döndükleri zaman hayatlarına devam edemeyerek işlevlerini kaybedip vücüttan atılıyorlar. Yani siz sadece su iciyorsunuz geri kalan her seyi Essi hallediyor.


İkinci teknoloji olan 'Radyofrekans' ise vücütta bulunan tüm bölgelere uygulanabiliyor ve mantık olarak Cryolipolysis ile aynı yolu izliyor. 

Cihazın son bölümü olan Hedefli ultrason şekillendirme ve gençleştirme ile alakalı. 
Başlığı  diğerlerine nazaran daha küçük olan bu sistem, yüz ve boyun bölgesinde gerçekten mücizeler yaratıyor. 
Birçok haber programına konu olan bu teknoloji kişileri şaşkına çeviriyor.

Lenf Drenaj cihazı ise bu sistemde vazgeçilmez. Coax platform cihazı ile ciddi bir yağ parçalama operasyonu yapılmaktaydı. Bu parçalanan yağ dokuları bir şekilde vücüttan atılması gerekiyor. Lenf sistemlerini harekete geçiren bu cihaz yağ dokularının hızlı bir şekilde vücüttan atılmasını sağlıyor. Ayrıca yapılan araştırmalarda dolaşım sistemini düzenlediği ve bazal metabolizmayı hızlandırdığı görülmüş. Buda ekstra kalori yakma anlamına geliyorki TAM İSTEDİĞİMİZ ŞEY...

Peki Yağ dokusu parçalandı şimdi ne yapmak gerekiyor? Sonix plate derim. Bu konuda eğitim almış uzmanlar tarafından yaptırılacak egzersizler kas dokusunu arttıracak ve sıkılaşma sağlıyor. Nekadar egzersiz yapmak vereceğiniz kiloyu okadar arttırmak demek olacaktır. Zaten estetisyenleriniz ve diyetisyeniniz tarafından bu konuda yönlendirileceksiniz.

ESSi  merkezlerinden herhangi birine gittiğiniz zaman sizlere programın nasıl işleyeceği ve dikkat etmeniz gereken konularla ilgili ayrıntılı bir bilgi verilecek.
NASIL MI? 

• İlk gün N20 body analyzer veya vücüt ölçüleriniz alınacak. Bu bilgilerle beraber sizlere doldurtulacak olan beslenme alışkanlıkları ve hayat ritüel formunuz , İzmir merkezde bulunan Essi diyetisyenlerine gönderilecek. Diyetisyeniniz tarafından size özel hazırlacak program, estetisyeniniz tarafından size iletilerek dikkat etmeniz gereken hususlar konusunda uyarılacaksınız.
• Sonuçlarınız netleştikten sonra Coax platform cihazı ile yapılacak olan uygulamaların seansları belirlenecek. Ayrıca Sonix plate ve Lenf sistemleri seanslarınızın günleride sizlere belirtilecek. 
• Her hafta estetisyeniniz tarafından ölçüleriniz ve kilonuz alınarak durumunuz değerlendirilecek. 
• Üçüncü haftada sonuçlarınız merkeze gönderilerek diyetisyeniniz tarafından durumunuza bakılacak ve gerekirse diyetinizde revizyon yapılacak. 
• Program sonunda tekrar ölçüleriniz alınarak programınız sonuçlanıyor. 

TA DAA TAM İSTEDİĞİNİZ GİBİSİNİZ...
Sizi bilmem Ben ESSİ ye gitmek için can attım doğrusu...
İLERLEYEN GÜNLERDE ESSİ ile yakından tanışıp sizinle daha da detaylı tanıştıracağım.

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum