BİODER ÜRÜNLERİNİ DENEDİM

By Seda Maç - 8/21/2015


  Bioder Lansmanını ve iftar yemeğini hatırlarsınız  BURADA,  işte o gün hediye edilen kremleri bu güne dek denedim. Ürünler tamamen bitmedi ama hepsi hakkında fikir sahibi oldum. Sizinle de paylaşmak istedim. 
 Age Reverse serum' un henüz 3 tanesini bitirdim. 
Haftada bir kez (Bazı zamanlar atladığım oldu) geceleri yatmadan , temiz cildime kullandım. (daha çok kazayağı bölgeme ve alnıma sürdüm) Zaten cildimde henüz kırışıklık yok. Ama cildimde gözle görülür bir canlanma , renk dengesinde olumlu yönde değişim gördüm. Kesinlikle kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum.


 Bİoder Bio Clean Tonik en sevdiğim ürün diyebilirim. Yüzümü 3 kez yıkasamda yine de temizleğini gözle görüyorum. Cildimi bu tonikle sildikçe silesim geliyor:)
Doğal sarı bir rengi var ve cildi yakmıyor. Kesinlikle tavsiye ettiklerimden. Bioder Aqua Soft 24 saat nemlendirici kremi kullandıktan sonra , nemlendirici kremlere artık eski gözle bakamıyorum. ( Eskiden makyajdan önce ve gece yatmadan kullandığım eczaneden aldığım bir krem dışında hangi nemlendiriciyi kulansam ya da cilt bakımı yaptırsam , ertesi gün sivilcem çıkardı.)
Ama Bioder Aqua Soft nemlendirici krem diğerlerine hiç benzemiyor. Çok nadir nemlendirici krem beyeniyorum. Onun için bu tavsiyemi kesinlikle dikkate alın derim.

Bebek poposu kıvamında yumuşaklığı hemen hissettiriyor. Çok hoş kokuyor ve cilt tarafından hemen emiliyor. Yağlı bir görüntü bırakmıyor. Bu ürünün kesinlikle vücut losyonunu da kullanmak istiyorum.


 Bioder bio clean ikisi birarada temizleyici peeling gel e gelince...

Daha büyük tanecikli pellingleri tercih ettiğim için bu ürün hakkında tek sevmediğim şey taneciklerim minicik olması. Onun dışında peeling etkisinin nasıl işe yaradığını cildinizi yıkar yıkamaz hissediyorsunuz. Onunla peeling yaptığınız cilde makyaj yapmak çok eğlenceli. Tamamen pürüzsüzleşen cildimde gözeneklerim  sıkılaştı.
Bronzlaştıktan sonra bile kullanmaya korkmayın. Acıtmadan ölü deriden arındırıyor. Pürüzsüz ve sıkı bir cildiniz oluyor. Bioder ürünleri çok yönlü , her cilt problemine , her cilt tipine yardımcı ürünlerini denemelisiniz. 
Lipozom ve Resveratrol teknolojisi gibi daha önce hiç bir kremde görmediğim bir çok özellikle,  Hipoalerjenik olması benim gibi alerjik bünyelerde bile sorunsuz işe yaradı. 
Paraben içermemesi de cabası. Artık çoğumuz bilinçli bir şekilde bakım yaptığımızdan biliyorum ki bu en aradığınız özelliklerden biri. 
Teşekkürler Bioder 

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum