EASTPAK YENİ SEZON ÇANTALAR İNCELENDİ

By Seda Maç - 8/13/2015

OKUL ZİLİ EASTPAK İLE ÇALIYOR

Dünyada trend haline gelmiş, gençlerin gözbebeği Eastpak, sokak modasının yanı sıra okul yıllarının da vazgeçilmezi olacak...

Sağlam, şık ve fonksiyonel çantaları ile sektörün öncü markalarından olan Eastpak, okul sezonuna yine iddialı modeller ile giriyor.    Tasarladığı çantalar ile öğrencilerin en yakın arkadaşı Eastpak,  birbirinden farklı modelleri, okul çoşkusunu yansıtan renk ve desenleriyle okula keyifli bir başlangıç yapmak isteyenler için farklı alternatifler sunuyor.


Kullandığı dupont cordura kumaş sayesinde sağlamlığından ödün vermeyen Eastpak çantalar, kız ve erkek öğrenciler için birçok renk alternatifi de içeriyor. Siyah, kahverengi ,gri gibi temel renklerin yanı sıra özellikle mor, fuşya, kırmızı, pembe, mavi gibi bir çok renk seçeneği de öğrencilerin beğenisine sunuluyor.
SGS sistemi sayesinde omuzdan kaymayı engelleyen askıları ile öğrencilerin hayatını kolaylaştıran Eastpak çantalar ayrıca  kilitli dikişi ve içersinde yer alan teflon sayesinde su geçirmiyor.
İlkokuldan üniversiteye kadar tüm öğrencilerin beğeni ve zevklerine uygun tasarımları ile dikkat çeken Eastpak ile yük değil, zevkinizi ve tarzınızı taşıyacaksınız.

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum