Hamile Elbisesi Sorunsalı

By Seda Maç - 1/26/2016

 4 aylık +1 hafta oldu artık bebişim. Oyüzden artık kıyafetlerim sıkmaya başladı ve en büyük problem ''hamile tişörtü, pantolonu, elbisesi vs asla satın almam'' diyen ben için, büyük bir sornsal oldu...

Sizi bilmem , alana  da birşey demem.(Herkesin kendi tercihi sonuçta, saygı duyuyorum) ama hamileyim diye normal halimden, yaşantımdan ödün vermeden , tabiki bebek için dikkat ederek, ama kendim kalarak bu süreci geçirmeyi amaçlıyorum. 

Kendi tarzımı hamile hayatıma uyarlamaya çalışıyorum.  Pantalonu sevmediğimden de elbiseler tercih etmeye çalışıyorum. İlerleyen haftalar için midi kalem elbiseler ve minicik topuklu stilettolar giymek hamile stili için en büyük tercihim. Ama göbüş şuan çok fazla olmadığı için minnağımı sıkıştırıp , gelişimine engel olmamak adına salaş elbiseler tercih etmeye çalışıyorum.
Bu sorunsalı çözmemde yardımı dokunan, çok harika ürünleri olan ve bana tatlı armaları olan bu elbiseyi yolladığı için İnstagram NYSABUTIK e çokkkk teşekkür ederim :) 
Harika ürünleri var , hamile değilseniz bile göz atmanızı tavsiye ederim.
Gelelim diğer detaylara...


Fendi Monster Eye berem , Choies.com dan bayıla bayıla aldığım ve üstümden çıkaramadığım bu montuma en çok yakışan berem oldu...
Bu montu okadar çok soruyorsunuz ki , sizn için kontrol ettim ve yeniden geldiğini gördüm. Hemen yetiştireyim dedim.
choies.com da bulamadım ama shein.com da buldum kendisini.
Gözlük Rayban, çorap Penti, ayakkabı ZARA, çanta Mansur Gavriel

  • Share:

You Might Also Like

4 yorum