Bloga reklam vermek için rococosh@hotmail.com

YAŞASIN 6.AY - Pregnant Style Sonunda bebişim 6 aylık oldu. Çok az kaldı. Heyecandan ve meraktan delireceğim sanırım. Doktoruma söz verdiğim gibi her ay 1 kilo ile devam ediyorum. Yani 6 ayda 6 kilo eklendi bana, ama biliyorsunuz son 3 ay en hızlı kilo alınan aylar ,oyüzden korkuyorum.Umarım böyle bitiririm. Tabi hayırlısı, bebişimin sağlığı çooook daha önemli o da böyle sağlıkla devam edip , hayırlısıyla kucağıma gelsin inşallah. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin olur mu?
Kombinime gelince , em sevdiğim hamile stili kalem elbise ve stilettolar diye zaten ilk haftalarda söylemiştim. Bugün seçimim bu yönde oldu. Neyseki ayaklarımda ödem olmadı da nişan ayakkabımı hala giyebiliyorum.
Detaylara gelince...


      kalem elbise Shein.com, gözlük bundanondansundan (instagram) , ceket Zara  ayakkabı Valentino

Topuklu ayakkabı giymeeee diyecek takipcilerime not :) Çok fazla topuksuz giyince belim çok ağrıyor, oyüzden düşmediğin sürece giy şeklinde doktorumdan izinliyim. (canım doktorrum :)) Zaten ufak topulular tercih ediyorum. Beni bilen bilir 15 cm le bile koşabilenlerdenim oyüzden bu ayakkabı bana babet sayılır :p

4 yorum:

serap tan dedi ki...

sedosummmm! cok tatlısınız! dualarım senın ve mınık melegınle:)

Yağmurun Modasi dedi ki...

Çok tatlısın yinee :) En şık hamilee :)

audrey dedi ki...

Sedacığım sana çok yakıştı hamilelik maşallah çok tatlı olmuş bu kombin :)

Seda Pamuk MAÇ dedi ki...

yerim sizi kızlaaaar çokkk teşekkür ederim çokkk <3