HANGİ DİŞ KAŞIYICI

By Seda Maç - 3/03/2017

NEREDEYSE (İÇİ SU DOLULAR HARİÇ) HEPSİNİ DENEDİK DİYEBİLİRİM

 Bu konuyla alakalı Asel elindekini seviyor mu? Diş kaşıycı alacağım ama hangisini alsam daha iyi şeklinde çok soru aldım. Gördüğünüz gibi biz hepsini denedik.
Sophie Zürafa nın büyük olanı biliyor olmalısınız ki ödül almış. Evet Asel de çok sevdi baş yerine ayak kısmını çevirip daha çok çiğniyor hatta. Fakat bu diş kaşıyıcı ile internette dolaşan kestik içi küf olmuştu,sırf bakteri filan diye birsürü paylaşımlarda dolanıyor .Ben de bu yüzden önce bildiğiniz kaynatıyorum. Daha sonra steril makinasına atıyorum. Sonrada o su alan delik kısmı aşşağı gelecek şekilde kaloriferin üstünde sabaha kadar bekletip eline vermeden önce de tekrar siliyorum.(SİRKELİ SU İLE)  Ama yine de tahmin edersiniz ki avm lerde filan arabadan atınca tekrar steril etmekte zorlandığımdan onu yanıma pek almıyorum. Keşke o paylaşımları almadan nce görüp hiç yıkamadan sadece silseydim:)
Asel en çok iki tutamacı olan Sophie  minik zürafa ile OİOİ el olanı sevdi.

Kolye olan dişliğe gelince onu da seviyor ama benim boynumda değil , arabasındayken onu gıcırt gıcırt gıcırdatmayı seviyor.

 Şimdilerde dişleri çıktığından içi su dolu olanları almayı ne olur ne olmaz diye tercih etmedim.
Benim nacizane yorumlarım böyle.
Son olarak unutmayın her bebek farklı ,kimi bebek hiçbirinden hoşlanmıyor.Yeşil soğan, havuç salatalık da birkaç diş tamamen çıkınca oldukça işe yarıyor.

sevgiler

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum