Bloga reklam vermek için rococosh@hotmail.com

Sammydress

HANGİ DİŞ KAŞIYICI


 Bu konuyla alakalı Asel elindekini seviyor mu? Diş kaşıycı alacağım ama hangisini alsam daha iyi şeklinde çok soru aldım. Gördüğünüz gibi biz hepsini denedik.
Sophie Zürafa nın büyük olanı biliyor olmalısınız ki ödül almış. Evet Asel de çok sevdi baş yerine ayak kısmını çevirip daha çok çiğniyor hatta. Fakat bu diş kaşıyıcı ile internette dolaşan kestik içi küf olmuştu,sırf bakteri filan diye birsürü paylaşımlarda dolanıyor.Ben de buyüzden önce bildiğiniz kaynatıyorum. Daha sonra steril makinasına atıyorum. Sonrada o su alan delik kısmı aşşağı gelecek şekilde kaloriferin üstünde sabaha kadar bekletip eline vermeden önce de tekrar siliyorum. Ama yine de tahmin edersiniz ki avm lerde filan arabadan atınca tekrar steril etmekte zorlandığımdan onu yanıma pek almıyorum.
Asel en çok iki tutamacı olan minik zürafa ile el olanı sevdi.
Kolye olan dişliğe gelince onu da seviyor ama benim boynumda değil , arabasındayken onu gıcırt gıcırt gıcırdatmayı seviyor. Şimdilerde dişleri çıktığından içi su dolu olanları almayı ne olur ne olmaz diye tercih etmedim. Benim nacizane yorumlarım böyle.
Son olarak unutmayın her bebek farklı
sevgiler

Hiç yorum yok:

trensgal.com

rosegal.com

oasap.com