TOTS&MORE

By Seda Maç - 5/19/2017

 Geçtiğimiz günlerde Tarçınevents 'in düzenlediği bir lansmanla  TOTS&MORE un 7.yılını kutladık.


 Bu davet sayesinde TOTS&MORE un tatlı sahibesiyle tanışma fırsatı bulduğumuz gibi Sarıyer de bulunan mağazasını gezip ürünlerini yakından inceledik.

 ürün içeriği ahşap , organik oyuncaklar, %100 organik bebek kıyafetleri, diş kaşıyıcıları , biberonlar gibi TOTS&MORE 'un kendi markasıyla çıkardığı  %100 deri bebek ayakkabıları gibi ürünleri yakından gördük...
 mağazadaki ürünlerden birkaçını fotoğraflardan inceleyip TOTS&MORE dan detaylı bilgi alabilirsiniz.
              Neredeyse bir bebek için gerekli ve kaliteli herşeyi bulabileceğiniz herşeyi bulabilirsiniz.

 Sertifikalı anne ve bebek kehribar kolye ve bilekliklerini ayrıca inceleme fırsatı bulup çok sevdim. Şuan Asel de kullanıyor :)


                        OİOİ, Sophie gibi markaların ürünleri de TOTS&MORE da mevcut...

 Zaten tanıdığım ve o gün yakından tanıma fırsatı bulup çok sevdiğim bloggerlarla  7.yıl kutlama pastasını kesiyoruz...Postumu sonlandırırken o gün orada olan herkese,  ( Tarçınevents, Fatma Samsa Yılmaz,Özge Yazıcı,Pelin Özcan, Gulnurslife , Ahu Demirli, Begendim_paylaştım, Kahvelianne, Bademlebuduk, Alevgeziyor ve gingersbazaarblog a) lansman için tabiki tekrar Tarçın Events e, Fatma hanım ve bizi çok güzel ağırladığı için Serpil hanıma çok keyifli gün için çok teşekkür etmeden önceee...

 Tots&More a bundan sonra gelirinin %10 unu Koruncuk Vakfı ve Hayaller Gerçek olsa Sosyal Yardımlaşma Vakfı na bağışlayacağı için kocaman alkış istiyorum.
                                                                  Sevgiler...

(stil blogu olarak takip edenler için kızımla takım The Orginal ve The Remix tişörtlerimizi ben bastırdım. jean im Pull&bear,kızımın jean görünümlü pantolonu Carters,topuklu sandaletlerim Zara, gözlüğüm Miu Miu ve çantam Gucci )

                   Unutmadan TOTS&MORE instagram Hesabı için TIK TIK 

  • Share:

You Might Also Like

1 yorum