İtiraf ediyorum ! Artık gözlüklerimi de internetten alıyorum

By Seda Maç - 8/30/2017


Evet , artık gözlüklerimi de internetten alıyorum doğru. Bir süre sonra hangi markanın hangi modelinin yüzünüze yakıştığını keşfedip, denemeden alıp memnun kalabiliyorsunuz. (iade ve değişim imkanı da var)

 Üstelik internetten yaptığınız alışverişlerde kampanyaları daha detaylı görüyor, istediğiniz gözlük o mağazada yok şuna gideyim derdini de ortadan kaldırıyor, .indirimleri daha kolay takip  edebiliyorsunuz.
 İnternetten yaptığım kıyafet alışverişlerinin kolaylığına alıştıktan sonra hep keşke netten gözlük de alsam ama ya yakışmazsa?, yüzüme olmazsa? diye korkuyordum ki Atasun optiğin web sitesi buna da çare bulup, yüz şeklinize göre gözlük seçmemizi kolaylaştıracak şema da koymuş.

          Yeni üye olan herkese 30 tl indirim var.Onu da söylemeden geçemeyeceğim.
benim en çok sevdiğim gözlük markaları Rayban, Miu miu ve Dior mesela, o markaların hangi modellerinin yüzüme gittiğini biliyorum. Dünya markalarında %50 indirim varken bu alışveriş kaçınılmaz bence.
En çok kullandığım gözlük modelleri  Rayban ın Aviator, Clubmaster, Wayfarer ve Round modelleri sanırım.Hexagonal modeli ve yeni hafif ve yassı gözlükleri de şu sıralar favorim olduklarından son postlarımda sıkça görüyorsunuz.Site de gözlğkler 620 tl ile 460 tl arası değişirken sitedeki indirimle  345 tl ye bile alabiliyorum :) Biliyorsunuz beğendiğim web sitelerini size haber veriyorum. Atasun Optiğin web sitesini de haber vermeden edemedim.


Sadece Rayban değil tabi ki, birçok dünya markasında indirim var . Ben sadece en çok satanlar bölümündekilerden yola çıktım ve kendim  için bunları seçtim ama siz , Atasun Optik 'in sizler için seçtiklerimiz bölümünün yanı sıra  Kadın , Erkek ve çocuk gözlükleri ve markalar diye kategorilere ayrılmış bölümden  kendi gözlük arayışınızı daha kolay yapabilirsiniz. Hatta ben Rayban Junior lara da baktım , indirimi kaçırmamak adına Asel için,  ama ne yazıkki henüz yüzüne  büyük geliyor.

Burbery, Dolce Gabbana, Guess, Fendi, Jimmy Choo, Chloe, Gucci, Marc Jacobs,Christian Dior ve daha bir çok markanın gözlüklerini incelemeyi unutmayın .

 Ben birçoğunu da Wishlist ime aldım bile...
Üstelik bunları yeni bir gözlük için ayırdığım bütçeye göre fiyat aralığı belirleyerek yapabildim.

Hadi hemen bakın bence TIKTIK

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum