Tatil kurtarıcılarım Neurogena dan

By Seda Maç - 8/30/2017

Daha önce Oteldeyken İnstagramdan bir hikaye atıp Neutrogena'nın makyaj temizleme mendili ve ayak kreminden çok memnun kaldığımı sizinle paylaşmıştım hatırlarsınız...

Bebekle tatilde öyle uzun uzun pamuk, losyon , krem vs uğraşamıyor, hemen makyajınızı silip cup yatağa atlamak istiyorsunuz. Ama yaz makyajında ten makyajı yapmadığımdam abarttığım göz makyajım öyle kolay çıkmıyor, zaman alıyor,uykusuz kalabiliyordum.

Pratik çözüm aramak anne olduktan sonra yaptığım tek şey sanırım. Bu konuda Neutrogena makyaj temizleme mendilim hayatımı kurtarırken, ayak kremimde sıcak plaj kumları yüzünden çatlayan zavallı ayak topuklarım için kurtarıcı oldu.
Netrogena yı bukadar sevmişken ,yaz yüzünden yağlanan yüzüm için , sivilce karşıtı arındırıcı losyon ve günlük temizleme jelini artık eve döndüğüm ve uzun vakit bulabileceğim için denemeliyim dedim. Sandığım kadar uzun zaman almaması yine harika oldu ve henüz  bir haftadır kullanıyor olmama rağmen ikisinden de çok  memnun kaldım . Diğer ürünlerimi şimdilik rafa kaldırdım.

Sizin le de paylaşmak istedim. Biliyorsunuz bana yollanan ürünlerden bir süre boyunca kullanmadığım ve memnun kalmadığım ürün hakkında post hazırlayıp yazmaya zahmet etmiyorum.
Sadece beğendiğim ürünleri sizinle paylaşıyorum. O yüzden denemeye değer olduğunu bilin. Bakalım rafa kaldırdığım ürünlere bunlar bittikten sonra geri mi döneceğim yoksa Neutrogena ya devam mı edeceğim? Yine yazarım siz de yazın hangi ürünleri kullanıyor sunuz?
Görüşmek üzere...

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum