BALIKLAR BOĞULMASIN

By Seda Maç - 11/28/2017
Burada da Asel boğuluyormuş gibi yapıyor ve size BALIKLAR BOĞULMASIN  Fosfatsız ürün kullanın diyor :)

Bir anne olarak çocuklarımız için yapabileceğimizin en iyisini yapmaya çalışmıyor muyuz?  Böyle önemli bir konuya  dikkat çekmek için yapılan sergiye katılmaktan ve bunları sizinle paylaşabiliyor olmaktan dolayı çok mutluyum.

 Denizlerde artan fosfat oranı, oksijen oranını azaltarak balıkların boğulmasına yol açıyor.
İşte bu konuya dikkat çekmek için Fairy 'nin TÜDAV (Türk Deniz Araştırması Vakfı) işbirliğiyle gerçekleştirdiği Balıklar Boğulmasın projesi hayata geçirildi.Moda Deniz Klubünde yapılan sergi ile konuya dikkat çekildi.

Denizlerin korunması için hepimize görev düşüyor.Biz de Fosfatsız ürün kullanarak elimizden geleni yaparak üstümüze düşeni bir nebze olsun yapabilirsek ne mutlu değil mi?

Bu nedenle sizinle Tamer Yılmaz 'ın çektiği  kendi alanlarında ünlü sanatçı,sporcu ve akademisyenlerle yapılan fotoğraf çekiminde ortaya çıkan fotoğrafları paylaşıyorum.
 Ve hepinizi Fosfatsız ürün kullanmaya davet ediyorum.

Bu konuda duyarlı oldukları için ve harika fotoğrafları için de Gonca Vuslateri,Sedef Avcı,Kıvaç Kasabalı,Şahika Ercümen , Güven İslamoğlu,Leyla Tanlaar,Beyza Şekerci, Nesrin Olgunarslan  gibi 12 sanatçıyı da tebrik ediyorum.

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum