Love Monkeys =) /Paul frank sandalet ile yazlık kombin önerisi/

By Seda Maç - 7/04/2012

Size verdiğim hediye için gelen;  rahat mı? sorularına cevap verebilmek, (tabi bir
de ne yalan söyliyeyim ben de çok beğendim :)) için kendime sipariş verdiğim Paul Frank sandaletlerim ile ne giysem? sorusuna cevabım bu kombin oldu. Umarım kazanan Bahar Demirtaş 'a da ilham olabilir. Sandaletin turkuaz renk ve 37 numarasını eğer adresini mail atarsa, yarın hemen yollarım.Yollamadan önce sana fotoğrafını da yollarım biliyorsun ki önce bana gelecek sonra sana biraz bekleyeceksin :)  Katılan herkese çok teşekkür ederiz. Panolarınız harikaydı.Pinlemeye devam ;)


Bu Bahar 'ın Vintage fashion pinboardunun bir kısmı, vintage barbielere bile ,vintage çocuk modasına, dekorasyona bile yer vermesini çok sevdik.Bir de belli bir döneme bağlı kalmayıp modern vintage stillerine, saç makyaj modasına  bile yer vermiş. Tebrik ediyorum =) Mailini bekliyorum ;)
Sandaletlerini giyince fikirlerini içeren bir maille bana fotoğrafını yollarsan çok sevinirim ;)  Mecbur değilsin tabi ;) 


 Buarada unutmadan...Elbise ve blazer Stradivarius :), Clutch Bershka, Pençe bileklik Helen's secret shop,Sandaletler Paul Frank, Telefon kılıfım orjinal Paul frank değil Bağdat caddesinden aldım;),veee yüzüğüm Milena Accessories (Çooook teşekkür ederim Milena Accessories;))

 Son olarak ufak bir hatırlatma:
İnditex grup indirimi 4 ya da  5 Temmuzda başlıyor ;) (emin değilim yanlış olmasın :) ama dün reyonlar diziliyordu. Farkedip, çaktırmadan nelerde indirim olacak baktım hehe )  Yani  Zara, PullandBear, Massimo Dutti ,Bershka, Stradivarius,  Oysho ya da  Zara Home   da İyi Alışverişler...
:* Rococosh

  • Share:

You Might Also Like

26 yorum