Transparan ayakkabı kombini 2 : pembe+siyah+beyaz

By Seda Maç - 11/14/2012

İnstagramdan birlikte birbirimizi takiplediğimiz Çiğdem :) ,bu ayakkabıyla bir kombin önerisi daha istemişti. Bu kombin önerisi ona gelsin :)
siyah + beyaz + pembe uyumu herzaman favorilerimden olacak...Beyaz gömleğim Stradivarius, çizgili kazağım Bershka, Çantam Furla,ayakkabım Pelininayakkabıları.com

 Ayakkabılar hakkında çok fazla mail aldım. Rahatlar ama çok yürüyünce serçe parmak kısmından acıtıyorlar biraz (2 saatten fazla yürüyünceyi kastediyorum), onun dışında parmak kısmında buğu yapabiliyor , bileğinden eksta delik açtırmanız gerekiyor. Onun dışında bana sorarsanız  alın derim, Zaten bu tarz ayakkabıları hergün giymeyeceksiniz. Christian Louboutin gibi markalardan alıp, oldukça fazla para verip (tamam hakediyorlar :)) kıyıp giyemeyeceğinize bunu alın hevesiniz geçsin :)) Hem de birşey olacak diye korkmadan özgürce yürüyün. :) Numara konusuna gelince ben 35 numarasını aldım. Şu serçe parmak durumu 36 alsam olmayabilirdi gibi, alırken aklınızda bulunsun. Buarada pelinin ayakkabılarının sahibi kimdir tanımam etmem sadece giydim. Sevdim. İyi kötü fikirlerimi söyledim...

Skull bilekliğim Asos, Spike bilekliğim ebay, kurukafası görünmemiş ama tek bir pembe kurukafası olan bilekliğim ikolet design dan. diğeri Badem 'in eski tasması , artık ona olmuyor , yeni bilekliğim oldu :)

 Tavşanlı bu yüzüğüm Claires, ojelerim La Senza Tango red , pembe olmasına rağmen niye red bilemiyorum tabi :) ...
 bu şapkadan çıkan tavşan yüzüğüm ise Accessorize dan. Neyazıkki çok eski sezonlar hepsi üstümdekilerin.Ama sezonda tümünün benzerlerini bulmak mümkün.

  • Share:

You Might Also Like

12 yorum