Teşekkürler Loreal ! : Loreal Mythic Oil

By Seda Maç - 12/03/2012


 Loreal Profesional Paris in Mythic Oil ürünlerini kullanmam için gönderdiklerinde , eyvah dedim. Çünkü Brezilya fönümü yeni yaptırmıştım ve kuaförden aldığım brezilya fönü şampuanından başka şampuan kullanmam yasaktı.
Gelin görün ki Brezilya fönünden övülecek kadar memnun kalmama rağmen , şampuanından bir okadar memnuniyetsizdim. Güzelim gür , sağlıklı saçlarım cılız , cansız görünmeye başladı ve inanamayacağım kadar döküldü :(

Güzel kokusuna daha fazla dayanamadığım Loreal Mythic Oil şampuanı ve saç bakım maskesi de,  işte tam,  eeeh yeter brezilya fönü falan istemiyorum varsın dalgalı olsun, yeterki dökülmesin . Değiştiriyorum şampuanımı dediğim an devreye girdiler. Harika kokusunun yanında saçlarımın daha yıkarken yumuşadığını ve parladığını farkettim.

Bir süre kullanmadan post yapmak istemedim . Yarısına kadar kullandım .Kesinlikle saçlarımın dökülmesi durdu. Parlaklığı geri geldi. Yumuşacık oldu. Aşırı kalıcı kokusundan bahsetmeye gerek bile duymuyorum , özellikle maskenin daha kapağını açar açmaz kokusunu içine çektiğinizde hayran kalıcaksınız.

Çok teşekkür ederim Loreal  Türkiye nasıl düzelicekler diye düşünüyordum. Saçlarımın hayatını kurtardınız.


Artık banyomun baş köşesindeler...

  • Share:

You Might Also Like

3 yorum