bag

KALİMERA FROM SANTORİNİ (santorini 2 : OİA Köyü)

By Seda Maç - 7/03/2013
  Romantiklerin adası Santorini den , size anlatmak için yakaladıklarım özetle şöyle..

Yunanistan 'ın tüm tanıtımlarında en fazla gördüğümüz, fotoğrafçıların kesinlikle gitmesi gereken, heryanı manzara ada Santorini ye yolunuz düşerse sakın OİA köyüne uğramadan Ülkeye geri dönmeyin !

Tur Otobüsü manzaram...heryerde mıncırmalık bir yaratık  buluyorum evet :)  ama busefer o beni buldu. Sinem e poz veriyordum birden yanıma hopladı :) 


Biri susam biri baharat kaplı fıstıkları , kaktüs ve domates reçelini , ve şarap severler 2 meşur şarabı denemeden Santorini ye veda etmesin...,
(domates reçelini çok sevdiğimi söyleyemem)
Santorini'den geri dönüş için 3 seçeneğiniz olacak, biri meşur Eşşekler (artık katırlar) , diğeri teleferik , 3.sü ise yürümek :) 
Katırlara binerseniz pişman olursunuz sakın, kötü kokuyor ve okadar dik yamaçtan inerken düşme korkusundan ölüyorsunuz, şeklindeki uyarılara kulak asıp biz telefeği seçtik. Yükseklik korkunuz yoksa en iyi yöntem ;) 


Santorini de gün batımını görmeden adaya kesinlikle veda etmeyin , çok şey kaçırırsınz.


herzamanki favorimiz naneli dondurmaya orada bubble gum ı ekledik ama başka hiç biryerde bulamadık :( Bubble gum lı dondurma nerede bulabilirim ? bilen varsa yorumunu esirgemesin olurmu?
Elbise Tally Wejil, babet ve Çanta Chanel ;) 
Sevgilerrrrr
:* Rococosh

  • Share:

You Might Also Like

10 yorum