Yunanistan 'da Yunanistan desenli Etek :)

By Seda Maç - 10/08/2014

Daha önceden tatilimin içinde Yunanistan 'ın da olduğunu bildiğimden bu Yunanistan desenli eteğimi chiswish.com dan alıp , balayım için sakladım. Midi etek olunca ve desenini çok sevince dolabımın favorilerinden oldu.
Ama Katakolon 'u eteğimin deseni kadar sevmedim :( , çok büyük beklentlerle gitmeyin derim. Daha önce Yunan adalarına gittiğim için mi hayal kırıklığına uğradım bilemem  (Santorini, Mykonos ve Rodos adası gezilerime bakabilirsiniz ;)) ama beklediğim gibi mavi beyaz küçük bir köy havasında değil de, bizim büyük adamız gibiydi.Hatta çok daha küçüğü gibi.. Rastladığımız tek mavi kapının önünde bloğum için birkaç fotoğraf alıp hemen döndük...
İllaki gezmek istiyorum diyenler için  Olypia antik kenti gibi tarihi mekanları var. Ama hüsrana uğrayaların bana küsmelerini istemediğimden övmeyeceğim. Efes harabelerini gezenler farklı birşey beklemesinler. 
Katakolon 'a yolunuz düşerse gezebileceğiniz iki uzun caddesi var, bu caddelerde cafeler, zeytinyağı, ouzo, sabun, magnet,yunanistana özgü sandaletler, elbiseler , şapkalar vs alabileceğiniz ufak dükkanlar var.
Buarada  Rastladığımız tek ilginç şey Beer Bike oldu, onu sizin için fotoğrafladık...
Beer bike lara binen insanlar bira içerken pedal çeviriyorlar , rotasını ise en önde pedal çeviren kişi belirliyor. Bizim adalarımız gibi fayton ile tur atmak, bisiklet kiralamak  da mümkün...
Crop top Choise.com
Midi etek chicwish.com
valentino tarzı babetlerim ise shopjessicabuurman.com
gözlük Rayban 
Fotoğrafar : Nusret Maç   • Share:

You Might Also Like

2 yorum