Yeniyıl Hediye Önerileri

By Seda Maç - 12/15/2014

Ne Hediye Almalıyım? sorusu her yeniyıl ''Ne giysem? '' den çok daha fazla  aklımızı kurcalayan soru oluyor... Yardımcı olmak için birkaç görsel hazırladım . Özellikle hiç kimsenin karşı koyamayacağı hediyeler seçmeye çalıştım. 

 Parfüm tabi ki en başta gelen hediye seçeneklerinden, Hediye alacağınız kişiyi çok tanımıyorsanız tercih etmeye çalışın. Kofreler daha ekonomik olacak ve sizi hediyeye daha özenmiş gösterecek ;)

Fotoğraf makinası, ipad , ipad kılıfı, phonecase , hoperlör, kulaklık gibi seçenekler teknoloji delisi olduğunu düşündüğünüz sevdikleriniz için gerçekten risksiz hediyeler.
Ajanda , kitap ağırlığı, not defteri, usb gibi seçenekler işkolik olduğunu düşündüğünüz , ofis düşkünü sevdiklerinize ideal birer hediye seçeneği olabilir ....

 dekoratif mumlar, yastıklar, biblolar , çerçeveler  ( tabiki evinin dekoru hakkında bir fikriniz varsa)
evim güzel evim diye seve seve haykırabilecek sevdikleriniz için harika olur,
 Tarzına düşkün sevdikleriniz için siyah beyaz sloganlı ya da baskılı tişörtler en risksiz ve kesinlikle beğenilecek birer hediye olacak. Ben Red Valentino'nun pamuk prenses, kuğu ve dudak baskılı seçeneklerini görsellere koydum ama bütçeniz sınırlıysa seçeneklerinizi siz çoğaltabilirsiniz ;)

Giyimine özen gösteren erkek ve bayanlar için fikir olablecek seçenekleri aşşağıda görüyorsunuz.... İsterseniz Yeni Yılda Ne giysem sorusuna da cevap olabilirler.

Eldiven , atkı ve şapka, bere gibi aksesuarlar güzel birer seçenek olacaktır... ve tabiki en harika hediye en sevdiğinize gidecektir. Onun için Mücevher kusursuz bir seçim olacak
Görseli Charms Company den seçtim, Pandora , Tiffany&Co ya da en sevdiğinizin seveceğini düşündüğünüz özel tasarım gümüş bir takı kesinlikle kalbini çalacaktır...

Eğer çok kalabalık olacaksanız birer çorap, birer ev eyakkabısı, birer mum, kar küresi, birer kahve kuponu, ya da piyonga bileti :) seçenekleriniz arasında bulunsun.
Şu uğur getireceğine inanılan kırmızı iç çamaşırları da hediyeler ortalıkta açılmayacaksa esprili birer hediye olabilir :) Aklınızda bulunsun ;)

Görseller Beymen.com ve Charm company den alındı. 
İçlerinden birine kesinlikle karar verdim alacağım dediyseniz Beymen.com
Michael Kors Bileklik Hediye Çekilişine katılmak isterseniz BURAYA TIKTIK
Umarım fikir verebilmişimdir...
Sevgler Seda 

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum