AVON NUTRA EFFECTS İLE TOHUMDAN GELEN GÜZELLİK Çırağan Sarayı Lansmanı

By Seda Maç - 3/13/2015

Çırağan Sarayında yapılan evet de ... Fotoğrafladıklarımla sizi başbaşa bırakmadan kremlerden azıcık bahsedeyim...


AVON Nutra Effects ile ciltte chia, nar ve cennet çiçeği tohumları mucizesi
GÜZEL BİR CİLDİN TOHUMLARINI ATIN

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON, kadınları güzel bir cildin tohumlarını atmaya davet ediyor. Yeni AVON Nutra Effects Serisi, chia, nar ve cennet çiçeği tohumlarının güçlü özleriyle cilt için gerekli olan omega 3 yağları, antioksidanları ve vitaminleri bir araya getiriyor.
Yeni AVON Nutra Efects Serisi, doğanın mucizesi tohumlardan gelen güzelliği kadınların cildine taşıyor. Aktif Tohum Kompleksi içeren yeni Nutra Effects serisi, tohumların güçlü özleriyle cilt bakımını yeniden tanımlıyor.
Paraben ile boya içermeyen ve hassas ciltlerin kullanımına uygun olan Nutra Effects serisinde; canlandırıcı etkisiyle cennet çiçeği tohumları, nemlendirme için chia tohumları, yaşlanma karşıtı etkisiyle nar tohumları kullanılıyor.
Aktif Tohum Kompleksi içeren 5 yeni seri
Canlandırıcı güç: Cennet çiçeği
Beyaz cennet çiçeğinde bulunan renkli tohum da renk bozukluklarına ve eşit olmayan cilt tonuna yol açan pigmantasyonu azaltmaya yardım ediyor. Nutra Effects Radiance serisindeki ürünler de cennet çiçeği tohumu içeriyor. Cilt tonunu  düzgünleştiriyor, eşitlenmiş bir cilt tonu ve capcanlı bir görünüm kazandırıyor. Serinin Yenileyici Gece Kremi ve Gündüz Kremi SPF 20 ürünleri bulunuyor.
Cilt nemini korumak için ideal çözüm: Chia
Maya dilinde ‘güç’ anlamına gelen chia tohumunun sağladığı tüm ayrıcalıklar Hydration ve Balance serilerinde bulunuyor. Chia, Omega-3 yağ asitleri, karbonhidratlar, protein, lif, kalsiyum ve antioksidanlar içeriyor.
Hydration serisi chia’nin kendi ağırlığının 12 kata kadar suyu içine hapsetme özelliği ile, uygulandığı anda milyonlarca nem hücresinin ihtiyacını karşılıyor. Böylece 48 saate kadar nemlendirme sağlıyor. Hydration serisinde Jel Krem ve Gündüz Kremi SPF 15 bulunuyor.
Balance serisi ise chia tohumu ve cildin yağ üretimini kontrol etmeye yardım eden mineral matlaştırıcı pudra içeriyor. Mineral matlaştırıcı pudra kendi ağırlığının % 110 katı gözenekleri tıkayan yağı absorbe ediyor. Böylece yağlı ve parlak görünen cildi matlaştırırken, cildin nem dengesini koruyarak güzel ve mat görünüm kazandırıyor. Seride Yağ İçermeyen Jel Krem ve Gündüz Kremi SPF 15 yer alıyor.


Yaşlanma karşıtı güç: Nar
Güçlü bir antioksidan olan nar da Nutra Effects’in Ageless ve Ageless Advanced serilerinde kullanılıyor. Ageless serisi, cilt yaşlanmasının ilk belirtileri olan ince kırışıklıklarla sıkılık kaybını azaltıyor. Eşit olmayan cilt tonunu düzgünleştiriyor. Serinin Gece Kremi ve Gündüz Kremi SPF 20 bulunuyor.
Derin kırışıklıklar, sıkılık kaybı ve yaşlılık lekelerini azaltmak için de Ageless Advanced ürünleri bulunuyor. Nar tohumları ve bitki seramidleri cildin koruyucu tabakasını güçlendiriyor. Seride Gece Kremi ve Gündüz Kremi SPF 20 yer alıyor.
Nar içeren ürünler, düzenli kullanıldığında daha genç bir cilt görünümü için cildin destek yapılarını, kolajen ve elastini güçlendiriyor. Kremlerin çeşit ve içeriklerini dinledikten sonra , sevdiğim bloggerlar ile hoş sohbet ve muhabbet derken... Geldik Terrarium öğrenme zamanına ...
 Harika bir workshop du. Tohumdan gelen güzellik başka bir şekilde açıklanamazdı sanırım :)


 Minik Terrarium kolyem :)
 Burçin Hanım bize Terrarium yapmanın incelliklerini, kullanılan bitkileri, malzemeleri vs anlattıktan sonra , hepimiz kendi Terrarium umuzu yapmak için kolları sıvadık...


 Burçin Hanım la Fotoğrafım olmadan oradan ayrılmak istemedim. Terrarium sevenlerdenseniz sizi buraya alalım www.terrariumhouse.com


Chia tohumunun suyu görünce bukadar şişmesi Avon Chia tohumlu kremin ciltde nasıl nem tuttuğunu anlamanın küçük bir göstergesi olsa gerek...
Aynı miktarlarda chia tohumunu görüyorsunuz
 Efendim kendisi erkeklere hediye edilebilen tek çiçek oluyor. İlgilenenelere duyrulur ;)

Kremlerin tümü biraradabu şekilde ... Benimkisi Sarı sı harika kokuyor. Etkilerini en kısa zamanda paylaşacağım . Ama önce bitmeli ;) 
Tanışma fiyatı
Avon, kadınları Nutra Effects ile tanıştırmak ve ciltlerine özen göstermelerini sağlamak için seriyi çok özel bir teklifle satışa sunuyor. Serideki ürünlerin fiyatları, 9,95 TL’den başlıyor

Teşekkürler Avon , Teşekkürler Terrariun House 

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum