ESKİYE NUR YAĞSA

By Seda Maç - 3/25/2015            Evlerin olmazsa olmazı kabul edilen bazı eşyalar vardır. Olmazsa eksik kalır. Görsel olarak tamamlanır belki ama evin içerisindeki işlevselliği eksikliğini her daim hissettirir. Kısacası gözünüz aramasa da eliniz kolunuz arar. Sehpa da bunlardan biridir. Özellikle misafir ağırlamayı sevenler için vazgeçilmezler arasındadır. Zigon sehpasehpa, en kullanışlılarıdır ama önyargılara kurban gittiği de bir gerçek.            Zigon sehpa denince ilk akla gelen anneannelerimiz, babaannelerimizin evinde üzeri dantel örtülü, iç içe geçmiş hantal sehpalar topluluğu olduğu. Dekorasyonlarında daha modern ve stil sahibi bir bütünlük arayanlar genelde seçimlerini zigon sehpadan yana kullanmazlar. Zira artık eski de olsa hatta antika bile olsa daha modern görünüm yaratabileceğimiz seçeneklerden yana kullanıyoruz şansımızı.
            Zigon sehpalar da bu süreçte büyük değişim geçirdi. Fonksiyonelliği şık detaylarla birleştiren yeni özel tasarımlarında eski hallerinden pek eser kalmadı. Hatta farklı ihtiyaçlara da uygun işlevsellik kazandırılmış yeni sezon zigon sehpalar her stil dekorasyonda kendilerine kolaylıkla yer buluyor. Tercihinizi klasikten yana kullansanız dahi dinamizm kazandırılmış tasarımları sizi kendilerine hayran bırakacak.
            Farklı materyal ve dokuların kullanıldığı yeni nesil zigon sehpalar, farklı sayı adetlerinde barındırdıkları sehpalarla ihtiyaç ve zevkinizle uyumlu tasarımlarıyla yeni gözdeniz olmaya aday. Misafirlerinizi ağırlarken onları şaşkına çevireceğiniz özel tasarımlar arasında üzerleri değişik desenlerle kaplı olanlar, şeffaf görümlüler, 60’ların film setlerinden fırlayanlar, üzerleri oymalılar da yer almakta. Hatta küçük bir evim var istediğim hiçbir şeyi sığdıramıyorum diyenlerdenseniz açılır kapanır formda birbiri içerisine geçen zigon sehpalar size büyük kolaylık sunacak.
            Evmanya.com geniş ürün yelpazesiyle size en uygun zigon sehpayı seçmeniz için birbirinden farklı tasarımları bünyesinde buluşturdu. Her stil ve zevke uygun bir parça bulunabileceği gibi her bütçeye uygun zevkli bir tasarıma ulaşmanıza da yardımcı oluyor.  Bünyesinde barındırdığı yüzlerce farklı seçenekle zigon sehpaların sadece salon dekorasyonunda kullanılacağı algısını da yıkan evmanya.com size özel sunduğu kampanyalarla kaliteye en uygun ve kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Siz de evinizde stilinizi yansıtmanın en kolay yolunu arıyorsanız evmanya.com’daki geniş ürün yelpazesine bir göz atmaya ne dersiniz? 

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum