TARÇIN EVENTS İLE BİODER SKİNCARE BLOGGER LANSMANI

By Seda Maç - 6/29/2015

 Geçtiğimiz cumartesi günü Tarçın events in  Taksim Ottoman Palace da düzenlediği TIKTIK , iftar yemeğinde BİODER için birçok blogger ile biraraya geldik... Adlarımıza ayrılmış yerlerde özenle hazırlanmış iftar yemeğimizi yedikten sonra. Bioderi ve yeni ürün gamını daha yakından tanıdık. Zaten ''Bioder ''hatta ''Bu çok iyi haber '' olarak bildiğimiz markanın 7 ayrı başlıkta toplanmış harika ürünlerini de yakından görüp, denemek fırsatını yakaladık. yaılan yarışmada ödüller kazandık, cilt bakımı yaptırdık...


 Bioder 'in artık sadece tüy problemlerimizi değil , birçok cilt problemine çare olan ürünlerinin en başta kokusu bir harika. ''Biota''  labratuarlarında tamamen doğal ve test edilerek etkileri kanıtlanmış ürünlerin , anti aging , sivilce, aşırı kuruluk, leke,güneş koruma gibi bir çok cilt problemimize yardımcı ürünlerin ayrıca cilt temizliğimize yardımcı tonik, peeling gibi ürünleri de var...  Her nekadar Bioder bize detaylı anlatsa da yanlış anlatmaktan korktuğum için iyisi mi siz BURADAN detaylı bilgi alın :) ve kesinlikle deneyin ;)  kendi cilt probleminize uygun ürünleri bulacağınızdan eminim.

 Ürünlere yakından görüp denedim bayıldım. Gecenin sonuna kadar ellerim yumuşacık kaldı. Ayrıca özellikle söylemek istediğim bir şey var. Cilt bakımıma elimden geldiği kadar önem vermeye çalışıp, dönüşümlü aralıklarla cilt bakımı yaptırmaya çalışıyorum. Fakat nezaman cilt bakımı yaptırsam ertesi gün cildimdeki aşırı yağlanmadan ötürü sivilcem çıkardı. O gün de bundan korksam da denemek için yaptırdım ama ertesi gün uyandığımda cildimde hiçbir sıkıntı yoktu. Bugün 3.gün oldu şimdiden peelingini, toniğini, 24 saat nemlendiricisini kullandım ve cildim gerçekten gözle görülür şekilde iyileşti. Toniği kullanınca hiçbir şekilde ciltde yanma yapmıyor. 
Sanırım kullanmaya uzun süre devam edeceğim. Bakalım bitince ne sonuç olacak ....
Sonuçları yine bir postla paylaşacağım. Beklemede kalın.

 Hande Kazanova <3


Cilt bakımı yaptırırken uyumayan bizden değildir :) 
 Gerçekten çok güzel ve tüm detaylar düşünülmüş bir eventdi. 
Bazılarınızı zaten tanıyor, bazılarınızı netten biliyordum. Bana sizinle yakından tanışma fırsatı verdiği için teşekkürler Fatma Hanım, Teşekkürler Tarçın events. 
Teşekkürler Bioder

 Cilt bakımım bitti mayışmış ama mutluyum. 
Sağlıklı ciltlerle kalın :*
Sevgiler...

  • Share:

You Might Also Like

2 yorum