AVON BE PARFÜM DENEMESİ VE RİMEL KIYASLAMASI

By Seda Maç - 8/24/2015

 Avon Be 'nin
 Be Fun, Be Romantic, Be Daring parfümlerinden hangisinin tam bana göre olduğuna karar vermek için, birsüre hergün birini denedim.
Ayrıca yine  Avon'un Mega Effect ve Winged Out mascarası arasında seçim yapmaya çalışıp izlenimlerimi yazdım. Umarım fikir sahibi olmaya çalışanlara yardımcı olabilirim.AVON yeni Be parfümleri ile içinizdeki enerji ortaya çıkarıyor.
Güneşte olgunlaşmış kuş üzümü filizleri, şakayık ve amberin dayanılmaz kokusu Be Daring’de buluşuyor.( ki içinde amber olan kokuları hep sevmişimdir.) Cesur kimliğinizi yansıtan Be Daring, çekici, çarpıcı, heyecanlı bir havaya girmenizi sağlıyor. 

Frenk üzümü, müge çiçeği ve sandal bitkisinin uyumlu karışımından oluşan Be Romantic ise romantik kişiliğinizi ortaya çıkarıyor. Müzik, mum ışığının romantizmi Be Romantic’te can bulurken,
(bu parfümün notalarında da sandal ağacı var ki ona da bayılırım)
 pembe frezya, enfes armut ve misk kokularından oluşan Be Fun neşeli kişiliğinizi ortaya çıkarıyor. Her zaman gülecek bir sebep bulanlar ya da tüm gün dans etmeyi sevenler Be Fun’da kendini buluyor! Sanırım benim en sevdiğim ''Be Daring'' olan, hiç de cesur bir insan sayılmam ama :) , onu kendime daha yakın buldum. Aslında şekerli ya da meyveli kokuları sevdiğim için Be Romantic ya da Be Fun olanı tercih edeceğimi sanmıştım. Be Fun ise yine şekerli ve birazda baharatlı geldi. Onu sıktığımda kokusu bana gelmiyor. Sanırım buyüzden tenime en uygun olan o :) (bir parfümün teninize uygun olup olmadığını ordan anlıyormuşsunuz, nekadar sıkarsanız sıkın kokusu size gelmiyor ise,  yine de çevrenizden parfümün ne? çok güzek kokuyor iltifatlarını alıyorsanız işte o parfüm teninize göreymiş.) 

 Bir gün birini bir gün diğerini daha çok sevince,
 Üçünü de sevip bağrıma basmaya ve o günki moduma göre kullanmaya karar verdim.( Sloganına uydum #kendin ol ) o an nasıl hissediyorsam onu kullanıyorum.
Şimdi biri çantamda, biri arabamda biri evde duruyor:)

 Mega Extend ve Winged Out rimellerden sonra ise karar verdim ki kirpiklerimin uzun ve gerçekten kuş tüyü gibi sonlara doğru daha uzun olmasını istediğimde kuş tüyünden esinlenerek tasarlanmış Winged Out u, çok gür olmasını tercih ettiğimde ise damgaya benzeyen diğer rimellere hiç benzemeyen kullanım şekli olan ,Mega effect i kullanmaya karar verdim. 
Ayrıca simsiyah olmasına bayıldım.Neredeyse eyelinerımdan bile siyah.
 Harika bir rimel özellikle havuz deniz olayları yüzünden favorim oldu.
kirpikleriniz uzunsa birazcık göz kapağına bulaşıyor ama kolayca temizleniyor.
Şuan uyguladığım gözümde o diğerinde Wing Out rimel var dışa doğrı kıvrık, Cat eye gibi yapıyor o da çok hoş bir rimel.
Tercih size kalmış karar verin bakalım Romantik mi?, Cesur mu? yoksa Eğlenceli mi? siniz ya da
Fırça gibi gür kirpik mi? ya da kuş tüyü gibi şekli olan ifadenize çekicilik katan kirpikleriniz mi olsun istiyorsunuz? :)

Bunlar bitene kadar senelerdir kullandığım Yves Saint Laurent ve MAC rimellerim emekli oldu :) 
Teşekkürler Avon 

(elbise Zara)

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum