Turuncu Kasa ile indirime renk geldi...

By Seda Maç - 1/18/2016

Yeni alışveriş siteleri keşfedip beğenirsem , sizleri de tanıştırmayı artık alışkanlık haline getirdim.
Bugün de yeni keşif günlerinden biri.

Üstelik bu kez yurt dışından getiren ya da , giyim üzerine satış yapan bir site değil.
Biraz da bakım, sağlık, güzellik alışverişi yapalım. Üstelik birçok marka içeren, çoğu üründe kargo bedava olan  ve bildiğimiz iyi markaları içeren bir siteden bahsediyorum...

 Ürün çeşitliliğinin oldukça geniş olduğu daha ana sayfada göze çarpıyor.
Makyaj ürünlerinden, cilt bakım ürünlerine, şuara benim oldukça araştırdığım anne-bebek ürünlerine, medikal ürünlere, kişisel bakım ve sporcu ürünlerine kadar bir çok başlık altında toplanan ürünler; kendi aralarında da çok çeşitli. Mutlaka tıklayıp , karıştırmanızı öneririm.
Birlikte birazcık inceleyelim mi?...


 indirim oranlarını da çok beğeneceksiniz. Piyasadan daha pahalı alabileceğiniz çok sevdiğiniz ürünleri daha makul fiyatlara alabileceksiniz. Üstelik ayağınıza gelecek, ben sepetime birkaç ürün ekledim bile...

Set halinde alabileceklerimi ayrıca beğendim. Hava nemlendiriciden , tansiyon ölçüm aletine, basküle kadar bürçok ürün sepetime eklenmeyi bekliyor.


Markaya, kategoriye ya da fiyat aralığına göre seçim yapıp alışveriş yapabileceğiniz sitede 408 adet markadan mutlaka sepetinize ekleyecek ürün bulacağınıza eminim. Markaların sevdiğim, bildiğim markalar olduğunu görünce daha fazla yazamayacağım. Ben alışverişe başlıyorum.
Hadi siz de www.turuncukasa.com 'a  
Hepmize iyi alışverişler...

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum