''Asel '' 7 Aylık oldu bile...

By Seda Maç - 4/17/2016


 Bebişimiz artık 7 aylık olduğundan ismi hakkında kesin karar verip,  açıklama zamanımız gelmişti. Beni instagramdan takip edenler , ismin anlamını bilmiyorsa fikir sahibi olabilir. Babasının da benimde çok içimize sinen bir isim oldu Asel .Umarım kızımız da sever. Son ana kadar şimdilik 2. bir isim düşünmüyoruz ama düşünürsek diye aklımızda bir isim daha var , bakalım hayırlısı :) 
Benim gibi babasını çok sever inşallah diye dua edip ,o dileğime uygun bir isim olsun istiyorum olursa...
Elbise Miss Selfridge , Ayakkabı Sertaç Delibaş, Clutch Zara, Ruj Chanel diye kombin açıklaması yapıp, bebeğimizin pastası için dshoneybutikpasta ya çokkkk teşekkür ediyorum. Design olarak da tat olarak da çok içime sindi :D Tüm ailem çok beğendi. Ki özellikle eşimin düşüncesi benim için çok önemliydi çünkü çok sever pastayı. O beğendiyse tamamdır dedim :) 
İnşallah annen gibi erken gelmeye kalkmayıp da zamannda gelirsen 2 aycık kaldı sana kavuşmamıza Asel'im. Odanı da hastane ikramlarını da özenerek hazırlıyoruz... Odan tasarlanıyor herşeyin hazır olmadan lütfen acele etme olur mu? Lütfen bize dua edin sağlıkla kavuşalım miniğimize...
Rabbim isteyen herkese tam zamanında, en hayırlı zamanda nasip etsin.

İnstagramda dshoneybutikpasta yı eklemeyi unutmayın, kesinlikle tavsiye ediyorum Özel günleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz ;) Sadece görüntü değil tat olarak da içinize sinicek ;) 
MUTLU PAZARLAR

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum