Maternity Look / Daisy Bluz

By Seda Maç - 5/24/2016

Yeniden Merhaba 
Bu posta şu cümleyle başlamak istiyorum. 
''Kim demiş hamileyken trend bluz giyilmez diye :) ''
Size yeni keşfim Jeanbu.com dan bahsetmiştim. Hamileylen civcivli, baby on board lu, loadingli  vs. tişörtlerden hoşlanmadığım için normalde giyeceğim şeylerin büyük bedenlerini almayı tercih ediyorum da demiştim. Giyenlere  lafım yok zevkler ve renkler tartışılmaz sonuçta, sadece bana itici geliyor işte :P zaten hamilelikten sonra onlar kalkacak ;) bir sonraki bebeği bekleyecek bu nedenle ben normalde giyindiğim gibi , bebeği de kendmi de rahatsız etmeyecek şekilde giyinmeyi tercih ediyorum. Yani bu demek değilki bu bluzu sonra daraltıp giymeyeceğim :) Aynı zamanda trendlere de uyabildiysem benden mutlusu yok, ''Jeanbu.com ''da bu konuda imdadıma yetişti. 

İnternetten alışverişi çok sevdiğimi biliyorsunuz fakat hamileylen bir ay kargo süresi beklemek göbeğimin sürekli büyüdüğünü düşününce , hiç mantıklı gelmiyordu. Kargolar geldiğinde göbeğim çoktan daha fazla büyümüş ve aldıklarım bana gelmez hale gelmiş oluyordu.
Yaşasın Jeanbu diyorum buyüzden . Size de tavsiye ederim. Üstelik koca bir göbüşünüz olmadığından benden çok daha güzel taşıyacaksınız.

 Ben artık 8.ayda olduğum için zorlanmaya başladım. Göbeğim 8 değilde 11 aylık gibi oldu. Bebişkom azıcık toroman. Umarım böyle devam eder, o sağlıklı olsunda ben nasıl olsa veririm bir şekilde kiloları , yeterki emen bebek olsun değil mi ama :D
Lütfen bize dua edin sağlıkla kavuşalım.Maşallahlarınızı esirgemeyin ve bir sonraki posta kadar kendinize iyi bakın :) 
Daisy bluzun direk linki burada TIKTIK trendy olmak için çook paralar vermeye gerek yok ;) (özellikle hamileyken)
Diğer kombin detaylarına gelince...


Kalem etek ve şapkam H&M
Ayakkabım Marc by Marc Jacobs
  • Share:

You Might Also Like

0 yorum