ŞEHİR SENİ ÖZLEDİYSE

By Seda Maç - 11/18/2016Herkese Merhaba,
Blog postlarıma bir süredir ara verdiğimin farkındayım; ama bu demek değil ki trendlerden ayrı kaldım. Markaların yeni sezonlarını takip ederken, LC Waikiki ’nin Mariano Di Vaio’lu reklam filmini izledim ve markanın yeni sezonuna göz atmaya karar verdim. İşte, size yeni post!
LC Waikiki’nin yeni sezon reklamındaki sek sek oynayan kızın stili, benim kış stilime çok yakındı ve aynı reklamdaki gibi bir bomber ceket arıyordum. Böylece, ilk gördüğüm LC Waikiki mağazasına girdim. İstediğim ceket ne yazık ki kalmamış olsa da tam aradığım kadife eteği, daha önce baktığım farklı bir markadan çok daha uygun fiyata, üstelik tam da istediğim renkte buldum. Eteğin altın rengi de varmış; ama kalmamış. Başka bir şubeden onu da almayı planlıyorum; çünkü kumaşı oldukça kaliteliydi ve içinde hiç üşümedim.
Yeni sezona mutlaka göz atın derim; çünkü LC Waikiki, yeni sezonunda birçok trende yer veriyor. Ayrıca, evladına kaliteli olmadığını düşündüğü hiç birşeyi giydirmeyen bir anne olarak söylüyorum; bebek bölümüne de mutlaka göz atın! Bebeğimin yeni yıl kombini de LC Waikiki’den; ama onun paylaşımı için ne yazık ki biraz bekleyeceksiniz.
Bu arada, yazmadan geçemeyeceğim; LC Waikiki, bazı şubelerinde “Home” bölümü ile ev tekstiline de yer vermeye başladı. İşte, o şubelerdeki yastık kılıfları, bebek nevresimleri, havlular vs. kalp ben J
I LOVE YOU, I LOVE YOU TOO olanından kaptım bile…
Gelelim mavi kadife etekli kombinime. Umarım beğenirsiniz; ben bayıldım. Şimdilik, aklıma ilk gelen şekilde kombinledim; ama eteğin birçok şekilde kombinlenebilir olduğu da aşikar.
Özetle, LC Waikiki’nin yeni tarzı, markaya olan ilgimi artırdı.
Şehir, beni de özlemiş demek ki...
Sevgiyle kalın.

ETEK LCW
KAZAK ZARA
ÇANTA VE KABAN CHANEL
GÖZLÜK MİU MİU
ŞAPKA H&M
RUJ NYX

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum