kullandığım LR KOZMETİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

By Seda Maç - 4/27/2017

Merhaba 
çok fazla tavsiyesini duyduğum LR ürünlerinden birkaçını ben de deneme fırsatı buldum. Yaklaşık 1 aylık kullanımımdan sonra izlenimlerimi sizinle paylaşmak istedim. Eğer uzun süreli takipcimseniz hediye edilen ya da kendim alıp da denediğim ürünlerden beğenmediğim ya da bir süre kullanmadığım ürün hakkında yazmadığımı artık biliyorsunuzdur.

Şimdi kullandığım ürünlere gelelim ben LR sağlık ve güzellik ürünlerinin diş macunlarını , oje silici kutusunu, 4 aşamalı törpüsünü, deluxe rimelini ve makyaj çıkarıcısını kullanma fırsatı buldum henüz. Oyüzden şimdilik sadece onlardan bahsedeceğim.

 biri aloe vera lı diş macunu diğeri beyazlatıcı diş pastası

 açık yeşile yakın sarı bir rengi var tadı çok güzel, aloe vera etkisi midir ? bilmem ama ağzınızın ferahladığını hissediyorsunuz
 çok sevdim sanki tek fırçalamada rengi açılıyor dişlerimin (kesinlikle tavsiye ederim)
 daha önce böyle süngerli asetonsuz oje çıkarıcı kullandım. Onunla kıyaslayınca onun süngerinin siyah olması sanki daha iyiydi. Fakat bu ürün kırmızı oje de daha iyi :) pembelik yapmadan direk çıkarıyor. (ellerimin kusuruna bakmayın artık bebeğime zarar vermesin diye tırnaklarım hep kısa ve manikür neyaıkki dayanmıyor :( ) bu 4 taraflı süngerlerden kullanmışsınızdır sanıeım. Pürüzsüzleştirici, kitikül temizleyici kısımları iyi ama ben en çok parlatıp cilalayan kısmını sevdim. Ojesiz bile cilalı gibi tırnaklarla geziyorum sayesinde...

en çok tavsiye edebileceğim ürün sanırım bu rimel ama birazcık kuruyunca :) çok ıslak rimelleri sevmiyorum. ama birazcık kuruyunca tam istediğim gibi tel tel ayırıp kirpiklerimi upuzun yapan br rimel , diğer diğer LR Deluxe ürünlerini de kullanma isteği uyandırdı.
Diğer ürünleri de kullandıkça yazacağım.
Ürünlerim için İnstagram LR Mehtap Bulut a LR_mehtap_bulut)  ve sosyalannemblog a çokkk teşekkür ederim 

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum