DERGİLERE NE İÇİN BAKIYORSUNUZ?

By Seda Maç - 8/30/2017


Ben plaj havlusunun üstüne şöyle bir güzel yayılıp elime kitap almaktansa dergi karıştırmayı daha çok seviyorum.Zaten bebekten sonra dergi karıştırmak , kitap okumaktan çok daha iyi bir seçenek haline geldi.. Ben , moda, stil , trend önerilerinden çok okuduğum derginin içinde günlük saç modelleri gibi genel bölümlerin de yer almasını daha çok  tercih edenlerdenim. 

Çünkü en çok bu tarz şeylere bakıyorum. Bir dergiyi elime alıp okuduktan sonra mutlaka deginin web sitesine de bakarım, hemen cep telefonumdan.
Ve dergiyle aynı içerik mi? yoksa daha fazlasımı var? aradığım içerik var mı? merak ederim. 

 İşte bu nedenden dolayı da elele tercihim oldu. Çünkü elele nin web sitesinde derginin içeriğinden başka ve detaylı birçok şey okuyabiliyorum.Ve güncelleniyor.

Elele buyüzden en sevdiğim dergilerden. Her sayfasında reklam olmayan, daha kapaktan ilgimi çeken, ve içinde okumaktan keyif aldığım çok bölümü de olanlardan. Üstelik kapak kızı seçimlerini  de çok beğeniyorum. Bu hafta Gülse Birsel vardı yine bayılarak okudum.

Elelenin reklamdan çok , Moda Stil, güzellik  bölümünün çok fazla  olmasını , ama kariyer, ekran, güzellik,gezi bölümleri de olmasını seviyorum. Seyahat, İlişki  ve Kariyer bölümünü okumaya ayrıca bayılıyorum. Yonca Tokbaş 'ın, tüm yazılarını blog dan da takip ediyorum.

Okumayı, kullanmayı ,almayı tercih ettiğim şeyleri sizinle paylaşmaya son hız devam demişken
Burç bölümümün de aynısını söylediğini söylemiş miydim? :)

Son kez soruyorum işte ben bir dergiye bunlar için bakıyorum , bunlar için alıyorum .
Siz ? 
Sevgiler 
İyi tatiller 

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum