Evlilik yıldönümü tatili araştırması

By Seda Maç - 8/19/2017

Ek gıdaya geçmiş bir bebek ile  ilk evlilik yıl dönümümüz olduğundan. (Hatırlarsanız geçen sene Alaçatıya gitmiştik ama bebek sadece emerken, tatile çıkmak meğer çok kolaymış)  Bu kez seninle her yer eğlenceli , her yer konforlu, yanımda sen ol da seninle Fizana giderim ,cümleleri tarihe karışıp bebekle kalmak için ideal ve yemek yiyen  bebek dostu oteller araştırılmaya  başlanıyor. (öyle kavanoz mamalı değil ama) Bir de bebeğin yatma yeri sorunsalı var biliyorsunuz. Konuyu açınca eşim beklenmedik şekilde boş ver buluruz , hallederiz, sen kafanı yorma şeklinde kaygısızca davranmaya başladı .(hiç öyle bir insan değildir)  E o halde iş başa düştü dedim. Araştırmaya başladım. Bir çok fırsat, tatil , rezervasyoni kampanya ara tara derken  MNG truzim in sayfasına  denk geldim.  Sitenin arama yapmayı kolaylaştıran,  sadece Çeşme,  Kuşadası vs gibi ayırılmamış, Çeşme aile otelleri , çocuk ücretsiz oteller, balayı otelleri, filan gibi işimi oldukça kolaylaştıran arama seçenekleri sunması çok hoşuma gitti. Sizinle de paylaşmak istedim.Fiyatları da beklediğimden çok  uygundu.  Tam bir tane beğendim ,eşime link yolladım derken meğerse çoktan bir yer bulup ayırtmış olduğu ortaya çıktı. Keşke karıştırmasaymışım. Sürprizini batırdım adamın:)

Zaten evlendiğimizden beri birbirimize doğru düzgün sürpriz yapamadık, ya hediyeleri bulduk, ya rezervasyon maillerini...

  Termal oteller, Kayak erken rezervasyonları derken karıştıra karıştıra bir tane bulmamak elde değildi. Üstelik son dakika fırsatları gibi harika bir seçeneği de vardı. Bu arada siteden uçak bileti de alabiliyorsunuz.
Sonuç olarak MNG truzimden  benim bulduğum için de gitme sözümü aldım.
Bakalım nereyi seçmişim?, rahat etmiş miyim? Bir yaşında bebekle tatil zor muymuş? Neler yedirebil mişim?  yaşayıp göreceğiz.

 Bloga tatilimden dolayı birkaç gün ara vereceğimi üzülerek bildirir ama İnstagram hikayeleri ne güne duruyor deyip,son olarak  kocaman öperim ve...
Floransa gezimizden kalma bir fotoğrafla kısa süreliğine veda ederim.
o zaman Asel yoktu Tatil kriterlerimiz ne kadar da minnaktı :D

  • Share:

You Might Also Like

1 yorum