Astrolojiye İnanır mısınız?

By Seda Maç - 10/09/2017


Ben öyle körü körüne inanıp, ay yıldızlar şunu dedi, aman burcum şunu yap diyor diye bağlanmasam da bazı dergilerin ve web sitelerin astoroloji bölümlerine dikkat etmiyor değilim. Bazen de şaşırıyorum.Yok merkür geriliyor , teknolojik aletleriniz bozulabilir, sırlar açığa çıkabilir gibi şeyleri de aklımın bir köşesinde tutarım çünkü bazen tutuyor ve beni şaşırtıyor.
Ve genelde burcumu değil, yükselen burcumu takip ederim. Ne yalan söyliyeyim eşimin mesela balık burcu olacağını söyleseler hadi canım imkansız derdim. Meğerse benim ay burcumda da bir balık barınıyormuş :D

Bu ufak şeylere dikkat edip , birkaç sitenin astoroji bölümünü takip edince burcumun özelliklerini taşıyıp, yükselen burcumun olaylarını yaşayıp, ay burcumunda aşk hayatını yaşadığımı farkettim :P
çok garip değil mi?

yani ikizler bucunun özelliklerini taşıyıp, yükselenim  olan yengecin günlük burç bölümünün uyarılarını dikkate alıp ay burcum balık a da aşk hayatım için şöyle bir göz gezdiriyorum.

Tabi size öyle uzun uzun astrolojiden bahsedecek ya da yıldız haritanıza baktırın diyecek değilim.
 Ama şunu söyleyebilirim. Çok astrolog,dergi ,web sitesi takip ettim. Sonunda karar  kıldığım site elle dergisinin web sitesinin astroloji bölümnü oldu.İlgilenenlere tavsiyemi yetiştireyim dedim.
Sonuçta çok geçmişlewrden gelen bir bilim dalı kendisi ne olur neolmaz inanmıyorsanız da fikriniz olsun değil mi?
Sevgiler...

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum