FLORMAR SNAP STAR SERİSİ MAKYAJ MALZEMESİ TAVSİYELERİM

By Seda Maç - 10/12/2017

 Aslında takip edenler bilir, kalıplaşmış makyaj malzemesi marka ve ürün seçimlerimden dolayı bazı ojelerinden başka Flormar ın ürünlerini tercih etmiyordum.
Fakat Deniz Berdan defilesinde hediye edilen bu Snap Star serisi ürünlerinden dolayı deneme fırsatı buldum ve özellikle far paletini gerçekten sevdim..
ürün yorumlarıma geçellim mi?...
 Far paletinde seçilen renk seçimi gerçekten süper, genelde çok far paleti alırım, ama içindeki bazı renkler hemen biterken hiç tercih etmediklerim ellenmeden kalır. Bu yüzden kendi paletimi 2li,4lü palet gibi tek tek seçip kendim oluşturur,  genellikle kahve ya da gri tonları seçer, göz pınarı ya da baz renk için de açık tonlar seçerdim. Bu palette sevdiğim tüm renkler bir arada, sürülme,yoğunluk ve yumuşaklık, kıvamı harika. Ürün hakkında tek sevmediğim şey far bazı kullanmadan uyguladığım zaman çabuk uçması ( baz üstüne kullandığımda gece silene kadar duruyor)

 Diğer bir ürün bu maskara onu da çok sevdim. İki aşamalı olması hem uzun hem gür kirpikler için ideal.Tavsiye ederim. İlk günlerde fazla ıslaktı kullandıkça hafif kuruduğundan yapıştırmadan uygulandığı için şimdilerde daha çok seviyorum siz de benim gibi çok ıslak sevmiyorsanız 3-4 gün sonra kullandığınızda istediğiniz gibi olacak alın derim :)


 rimelin 1.ci ve 2.aşama fırçaları böyle...
Diğer ürünlerde ojeler (temizlik gününümü istisna tutuyorum)
. Chanel,Dior ve Sephora nın ojelerini kullanıyorum Flormardan başka. şunu söyleyebilirim en kalıcı Flormar ;)
Not: makyaj çantası Victorias Secret

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum