YVES ROCHER MAKYAJ FIRÇASI TAVSİYELERİM

By Seda Maç - 10/12/2017


Merhaba
Sizlere yaklaşık bir aydır deneyip sevdiğim (belli bir süre kullanmadan ve eğer sevmediysem ürün postu yazmadığımı bilmeyenler için not düşüyorum tekrar) 
 YVES ROCHER in makyaj fırçalarından bahsedeceğim bu postumda...

Eğer benim gibi çok sık makyaj yapanlardansanız YVES ROCHER in allık,pudra,fondöten ve özellikle 02 numaralı fırçasını (benim favorim) tavsiye edebilirim.

ilk fotoğrafta gördüğünüz fırça pudra fırçası, fırçaların üstünde makyaja yeni başlayanlar için ya da sık makyaj yapmayanlar için vs. isimlerinin yazması, fırça kıllarının sıklığı ve cildi hiç rahatsız etmeyen yumuşaklık kıvamından özellikle bahsetmek istiyorum. Çünkü benim sevme nedenlerimden bazıları bu özellikleri. Fırçalar hakkında sevmediğim tek şey  her çantaya sığabilen minyatür boyda olmamaları diyebilirim. Bu arada kolayca temizlenmeleri de diğer bir güzel özelliği bu fırçaların.

 bu fırça fondoten fırçası ,fondoteni yüze kolayca ve eşit miktarda homojen yayıyor,burun kenarları çene kenarları gibi yerlerde de uygulaması kolay,  bu yüzden onu tavsiye ettiklerim listesine aldım.
 Bu fırçanın numarası 04 onu da not düşeyim dedim...

 Tavsiye ettiğim ve favorim dediğim diğer bir fırça ise 02 numaralı kontör uygularken ve göz altlarımda özellikle severek kullandığım bu fırça...


işte bu ,onu düşünmeden alın makyaj severler :)

Bir diğeri de allık fırçası , verev kesimi sayesinde allığı tam olması gerektiği gibi uygulamanızda kolaylık sağlıyor...

Bu arada yeri gelmişken çift renkli bu pudrayı da kesinlikle tavsiye ediyorum. Kontör uygulamasının üstüne kalıcılık sağlasın diye ve koyu kısmını allık diye de uyguluyorum canım o pudra benim :) Kokusuna da bayılacaksınız ;)

Bir sonraki makyaj malzemesi tavsiye postunda görüşmek üzere...

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum