JUMPİNG CLAY OYUN HAMURU SETLERİ İLE KIZIMLA YAPTIĞIMIZ AİLE ETKİNLİKLERİ

By Seda Maç - 11/24/2017

 Jumping Clay  yumuşaklık kıvamı, ağzına soksa da içimin rahat olması, hiçbir metaryale ihtiyaç duymadan kuruması sayesinde yaptıklarımız, hatıra olarak saklayabilmemiz, her renge kolayca ulaşabilmemiz, değişik aktiviteler yapabileceğimiz farklı setleri olması,ellere yapışmaması, leke bırakmaması,yapıştırıcıya gerek duymadan yapıştırılabilmesi ve  istendiğinde ayrıştırılabilmesi, ,suda çözünebilme gibi birçok özelliğinden Asel için seve isteye tercihlerimizden oldu.

Kesinlikle tavsiye ediyorum annelere buyüzden.
Gelelim diğer setlere

OYUN HAMURU SETİ
 ilk aktivitemiz oyun hamuru setimizle oldu. Önlüklerimizi giydik başladık oynamaya,beğendiklerimizi sakladık. Oldukları gibi kaldılar,  istediğinde tekrar oynuyor Asel evden çıkmadan mutlaka çantama bir iki minik paket jumping clay mutlaka atıyorum.

 içinden size fikir verebilecek şekiller,renk skalası,kelebek, balık gibi kalıplar ,eğitim ve etkinlik programlarınında olduğu bir broşür çıkıyor.

 Kokladı , ağzına soktu ,zıplattı, mıncıkladı. Hiç itirazım olmadı, İstediği gibi keşfetti.
Atı ve yengeci de sakladık ertesi gün kurudu .Oyuncağımız oldu tekrar oynadık.

AKSESUAR SETİ

 En favori setimiz bunları yaparken Asel sadece annesiyle değil babasıya da eğlendiği için o da daha çok sevdi sanırım. Aile etkinliği için birebr bir set. Üsteik hatıralarımızı toka olarak saklayabildiğimiz için de benim favori setlerimden.
 İçinden çıkan hamur peketleri bu, yine yardımcı olabilmek , fikir vermek adına broşür çıkıyor.Hamurlar bu olsa da renkleri karıştırarak laşamayacağınız renk yok.
 içinden bir de yaptıklarınızı akseusara dönüştürebilmek için böyle bir set çıkıyor.
 bizim yaptıklarımız böyle. Yaklaşan yeni yılı düşündüğümüzden biraz kardan adam, ağaç, noel baba vs ağırlıklı oldu ama idare edin :D

Kutudan çıkan bir aparat da bı kesip, delik açmanızı kolaylaştırıyor gerçekten.

 bir de yaptıklarınızı süsleyebilmeniz için bu taşlı stickerlar çıkıyor.


 Aselin boynuna takıp ayyyy dye kendini sevdiği kolye :) saklıyorum takıp geziyor evde arada:)
bunu da 29 Ekim de yaptık. Yıldızı pek hoş olmadı ama ben yine de çok secdim sıcak slikonla yapıştırdık bile saklıyoruz. Aseoşumun kafasında çok sık görüceksiniz.

EL İZİ SETİ
Bu set de çok alınası setlerden, hatta keşke Asel daha minikken rastlasaymışım sete.
İçnden çerçeve yapabileceğimiz bir karton, el izine özel hamuru, yine yardımcı broşür çıkıyor. bebeğinizin el izini hatıra olarak saklamak isteyen anneler kesinlikle almalı bu seti de .Biz yaptık çerçevemize yerleştirip odasında saklıyoruz bile.
Diğer setlere de bakıcaz en kısa zamanda biz. kulllandıkça yazarız kızımla.
Sevgiler canım bebişler tatlı anneler :D
  • Share:

You Might Also Like

0 yorum