GOON BEBEK BEZİ DEĞİŞMEYE DEĞER

By Seda Maç - 5/04/2018


 Anne olarak , diğer anneler gibi biliyorum ki bebeğim için bez konusu en önemli konulardan, bebek bezinin kalitesi bebeğin uykusunu çok etkileyen bir şey biliyorsunuz ki. Bezinden memnunsak pişiği olmadığından huzurlu ve aralıksız uyuyor ,uykusunu alınca gün içinde daha sağlıklı, verimli vakit geçirebiliyoruz çünkü...

Bu yüzden ki bebeğim için en iyisini bulmaktan vazgeçmeyip, yeniliklere hep açık oldum

Ve 2 Mayıs da ZORLU CENTER AVM de  biz de Senem Uysal ın daveti ile Raffles İstanbul İsokyo Restaurant da gerçekleşen Goon  Lansmanına seve seve katıldım.

diğer anneler ve Aselle beraber , dokunarak , hissederek inceledik. keşfettik Sadece Goon da olan Japon Saakuru teknolojini anlamaya çalıştık.

2 gündür Goon kullanıyoruz ve gerçekten memnun kaldık. Bizim bezi bırakana kadar yeni bezimiz Goon.

Siz de keşfedin diye hemen size de anlatalım neymiş bu Goon?

Goon Japonya'nın en büyük kağıt üreticilerinden Daio nun Japon Saakuru teknolojisi sayesinde yumuşaklık , kuruluk ve bebek bakımı sağlayan markası.

Bezi diğer bezlerden ayıran Saakuru teknolojisinin yanısıra bel bandı genişliği ve gözenekleri, diğer bezlere oranla çoook daha yumuşak olması, yan bantlarının daha geniş ve daha esnek olması gerçekten daha elinize alınca hissedip kullanınca açıkça farkettiğimiz özelliklerden.

3 farklı bezi bulunan Goon un bebeğinize uygun olanını keşfetmeye de değişmeye de değer hanımlar.
Yani gerçekten sloganı gibi değişmeye değer bu goon. Biz Dalinin de desteklediği Dalin civcivi tasarımlı olanını kullanıyoruz. Kilot bez olması sürekli hareket edip artık neredeyse ayakta bezlediğimiz Asel için büyük kolaylık oldu.

 Tamamen Türk bebeklere özel üretilmiş Goon u tüm zincir marketleden alabilrsiniz.
 Ayşegül hanımı can kulağıyla dinleyip sorularımızı sorduk sizlere de hikayelerimizden anlatmaya çalıştık.
  • Share:

You Might Also Like

0 yorum